Boschi autoosad


Suurepärane nähtavus iga ilmaga

Nii vihmas kui ka lumes. Päeval ja öösel. Bosch Aerotwini uuenduslik lahendus ja tehnoloogilised eelised tagavad klaasipuhasti esmaklassilise töö.

Leia sobivad klaasipuhastid

Kust osta uued klaasipuhastiharjad?

0 Edasimüüjat Edasimüüja

Parimad klaasipuhastid, mida Bosch pakub

Aerotwin

Tänu patenteeritud Power Protection Plusi tehnoloogiale saavutavad Bosch Aerotwini klaasipuhastiharjad suurepäraseid tulemusi iga ilmaga, on vaiksed ja oluliselt pikema kasutuseaga. Bosch Aerotwinil on kohandatud vedruribad, mis on valmistatud kõrgtehnoloogilisest Evodium-terasest. Need vedruribad tagavad püsiva tugeva surve kogu klaasipuhasti harja pikkuse ulatuses ning vajutavad harjad tugevalt vastu klaasi, vältides veejälgede teket, mis võiksid nähtavust piirata – kõik see toimub ilma jõnksatuste ja kriuksumiseta. Aerotwini aerodünaamiline kujundus vähendab õhutakistust, mistõttu on klaasipuhastite töö äärmiselt vaikne.

Lisaks sellele uuendusele, mis muudab Bosch Aerotwini töö esmaklassiliseks, oleme teinud paigalduse võimalikult lihtsaks ja ohutuks. Nutikas adapterisüsteem võimaldab tavalise varretüübiga klaasipuhastid vahetada mõne minutiga, kusjuures klaasipuhastid vastavad samadele standarditele nagu lõppvalmistajate originaalvaruosad.

Kas te ei tea, millised klaasipuhastid teie sõidukil on?

Leia sobivad klaasipuhastid