Bosch automobilių dalys


Puikus matomumas bet kokiomis oro sąlygomis

Lyjant ar sningant. Dieną ar naktį. Dėka naujausių technologijų ir pažangios konstrukcijos „Bosch Aerotwin“ valytuvai veikia itin efektyviai.

Pasirinkite tinkamus valytuvus

Kur galėtumėte įsigyti naujus valytuvus?

0 Pardavėjai Pardavėjas

Geriausi valytuvai, kuriuos gali pasiūlyti Bosch

Aerotwin

Dėl patentuotos technologijos „Power Protection Plus“, „Bosch Aerotwin“ valytuvai efektyviai valo bet kokiomis oro sąlygomis, veikia tyliai ir itin ilgai nenusidėvi. „Bosch Aerotwin“ gaminamas su specialiai pritaikytomis spyruoklinėmis juostelėmis iš modernaus „Evodium“ plieno. Šios spyruoklinės juostelės prispaudžia valytuvų mentes prie stiklo bei užtikrina tolygią spaudimo jėgą per visą jų ilgį, kad neliktų šlapių ruožų, trukdančių matomumui, ir visa tai atlieka be vibracijos ir cypimo. Dėka oro pasipriešinimą mažinančios aerodinaminės konstrukcijos, „Aerotwin“ valytuvai veikia žymiai tyliau.

Diegiant technologines naujoves, didinančias „Bosch Aerotwin“ efektyvumą, taip pat pasirūpinome, kad šiuos valytuvus būtų paprasta ir saugu sumontuoti. Pažangi tvirtinimo adapterių sistema, suteikia galimybę vos per kelias minutes pakeisti valytuvus ant visų labiausiai paplitusių automobilių valytuvų laikiklių, atitinkant tuos pačius standartus, nustatytus originalios įrangos gamintojo pagamintoms dalims.

Nesate tikri, kokių valytuvų reikia jūsų automobiliui?

Raskite tinkamus valytuvus